Dəkkədə “DITF 2017” Sərgisi keçiriləcəkdir
Banqladeş Xalq Respublikasının Kommersiya Nazirliyi və İxracın Təşviqi Bürosunun birgə təşkilatçılığı ilə 1-31 yanvar 2017-ci il tarixlərində Dəkkə şəhərində “22-ci Beynəlxalq Dəkkə Ticarət Sərgisi 2017” (DITF) keçiriləcəkdir.
Sərgidə tekstil, geyimlər, dəri və dəri məmulatları, ayaq geyimləri, müxtəlif avadanlıqlar, əczaçılıq məhsulları, xalçalar, kimya, kosmetik, süd, ərzaq məhsulları, elektrik avadanlıqlar, hədiyyələr, əl işləri, məişət avadanlıqları, mebel, idman malları, oyuncaqlar, saatlar, plastik məhsullar, zinət əşyaları və başqaları nümayiş olunacaqdır.

DITF 2017 to be held in Dhaka
The Export Promotion Bureau (EPB) of Bangladesh and the Ministry of Commerce, Government of Bangladesh, will jointly organize the “22nd Dhaka International Trade Fair 2017” (DITF) in 1-31 January, 2017 in Dhaka.
DITF 2017 will exhibit a huge variety of products, including textile and garments, leather and leather goods, footwear, machinery and equipment, pharmaceuticals, carpets, chemical and allied products, cosmetics and beauty aides, dairy products, electrical and electronic items, food stuff, gift and novelty items, handicrafts, household appliances, furniture, building materials, sports goods, sanitary products, toys, stationery, watches and clocks, plastic products and jewellery etc.